Küçükyalı Şehirlerarası Nakliyat | Küçükyalı Evden Eve Nakliyat-Küçükyalı nakliyat

0(216) 518 02 18

0(532) 544 07 95

Küçükyalı Şehirlerarası Nakliyat

17 Mayıs 2016 tarihinde Hizmetlerimiz kategorisine eklendi.
Küçükyalı Şehirlerarası Nakliyat

Küçükyalı Nakliyat şirketi olarak, şehir içi veya şehir dışı diye ayırmadan, aldığımız her işi aynı ciddiyet ve sorumluluk bilinciyle sahiplenir ve en doğru şekilde, hiçbir eşyaya zarar vermeden, tam zamanında bitiririz. Bunu sağlamanın yolu, kazandığımızı yine işimize yatırarak, en son model taşıma araçlarını kullanmamızdan ve işinde en iyi olan tecrübeli personelle çalışmamızda geçer. 1996 yılından beri, taşıma sektöründe bir isim yapmamızın en geçerli sebebi, işimize gösterdiğimiz saygı, titiz çalışma ahlakı ve her zaman en iyiyi hedeflememizdir. Şehirlerarası nakliyat, basite alınmayacak kadar teferruatlı ve riskli bir iştir. Biz yıllardır var olduğumuz bu sektörde, risklerin hiç birini gerçekleştirmemizle ünlendik, bundan sonraki yıllarda da, şehirlerarası taşımacılıkta, sıfır risk ile çalışmayı devam ettireceğiz.

Şehirlerarası Taşımacılık Fiyatları

Evinizi veya işyerinizi, şehirlerarası taşımak mecburiyetindeyseniz, ilk aklınıza gelen ortalama fiyatları öğrenmeniz gerektiğidir. Fiyat, çok önemli bir etkendir, fakat en önemlisi değildir. Ucuz olan firmayla; yolda kalma, eşyalarınızın hasar görmesi, işinizin gecikmesi riskleri çok yüksektir. Küçükyalı evden eve nakliyat şirketimiz, yaptığı sigortalı taşımacılık ile kendisine ne kadar güvendiğini ve bu güvenin altında yıllardır verdiği tecrübenin olduğu gösterir. Sözleşmesiz, lakayt şirketler, işin gerektirdiği maliyetleri yapmadığından, size ucuz fiyat verebilmektedir. En doğru çözüm; ortalama fiyatı belirledikten sonra, bizim gibi 20 yıldır kalitesini bozmadan sektörde var olan bir firmayı seçmeniz olacaktır.

Şehirlerarası Nakliyat Hesaplama

Küçükyalı Nakliyat, İstanbul nakliyat firmalarından olmasına rağmen, ülke genelinde yaygın çalışma ağı sayesinde, herhangi bir il için, ücretsiz ekspertiz ücreti verebilmektedir. Çıkılacak olan il ve varılacak olan ildeki adresler incelenerek, taşıma ihtiyaçları belirlendikten sonra, mesafe de hesaba katılarak, size fiyatımızı teklif olarak sunarız. Bu kadar titiz ve ciddi çalışan bir başka firma daha bulabilirseniz, fiyatlarımızı karşılaştırabilir ve ne kadar uygun bir teklif aldığınızı görebilirsiniz.

Kiralık Eşya Deposu  

Şehir değiştirmek ve eşyalarınızı taşımak mecburiyetinde kaldıysanız, pek çok planı, en ayrıntılı şekilde yapmışsınızdır. Fakat kimi zaman, planda olmayan işler çıkabilir, eşyalar toplandığı ve evi boşaltma zamanı geldiği halde, gidilecek olan adresin hazır olması için birkaç güne daha ihtiyaç olabilir. Böyle bir durumda, Küçükyalı Nakliyat olarak, gelir bütün eşyalarınızı en doğru şekilde paketler, depomuza kaldırır, vakti geldiğinde ise yeni adresinize götürerek kurarız. Böyle bir depo ihtiyacınız olduğunda, şirketimizin sürekli ulaşılabilir durumdaki telefonlarında bizi arayarak, depo hizmetimizden yararlanmak istediğinizi söylemeniz yeterlidir.