Küçükyalı Nakliyat İşyeri Taşımacılığı | Küçükyalı Evden Eve Nakliyat-Küçükyalı nakliyat

0(216) 518 02 18

0(532) 544 07 95

Küçükyalı Nakliyat İşyeri Taşımacılığı

20 Mayıs 2016 tarihinde Hizmetlerimiz kategorisine eklendi.
Küçükyalı Nakliyat İşyeri Taşımacılığı

İşyeri taşıma işi, bütün nakliye işlerinden daha fazla uzmanlık gerektiren bir alandır. İşyerin nakliyesini, diğer taşıma işlerinden ayıran en büyük fark; müşterilerin kurumlar olmasıdır. Kurumsal taşıma hizmeti verebilmek için, taşıma hizmeti veren kişilerin de, Küçükyalı Nakliyat’ta olduğu gibi, vergi kaydı ve izin-ruhsat sahibi olması gereklidir. Bir işletmenin, büyük beldeler ödeyerek sahip olduğu; makine, teçhizat, mobilya, dosya arşivi, muhasebe kayıtları gibi değerlerin, sıfır hata ve sıfır zarar ile taşınması şarttır. Alınan taşıma hizmetinin bu şekilde sonuçlanmasının tek yolu, 20 yıldır sektörde bulunan ve belli bir çizgide kalitesini ortaya koyabilen, Küçükyalı evden eve nakliyat şirketimiz ile çalışmanızdır. İşyeri taşıma işi, mecbur kalınmadan, keyif için yapılacak bir iş olmadığında, hizmet alan sizlerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak bizim işimizdir.

İstanbul Kurumsal Nakliyat

Kurumsal yapıya sahip müşterilerimizin, muhasebe kayıtlarına dâhil edebilmek zorunda olduğunu bildiğimizden, işin başlangıcında yapılan sözleşmemiz, taşıma işini garanti altına alan sigortamız, iş sonunda verdiğimiz faturamız ile her tür kurumsal belgelerimiz hazır halde işinizi sonuçlandırmaktayız. Kurumsal şirketlerle; şube taşıma, periyodik taşıma gibi özel sözleşmeler ile çok uygun fiyatlar sunabilmekteyiz. Kurumsal taşıma ihtiyacınız olduğunda, işinizin layıkıyla sonuçlanması için, bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

İstanbul Periyodik Nakliyat

Pek çok işyeri ve üretim işletmesi, yaptığı üretimleri, nakliye firmamız vasıtasıyla müşterilere ulaştırmaktadır. Günlük taşıma, haftalık taşıma, aylık taşıma şeklinde olabilen periyodik taşıma işlerinizi, en güvenilir ve en hızlı şekilde yapmaktayız. Askılı konfeksiyon taşıma, günlük kimyasal teslimi, şubelere mobilya taşıma gibi, tamamen ihtiyaçlarınıza yönelik olarak özelleştirilmiş çalışma şeklimiz ile her türlü işinizi gerektirdiği şekilde sonuçlandırmaktayız. Düzenli taşıma hizmetimizden yararlanmanız halinde, şirketimizden alacağınız fatura ile harcamalarınızı, gider olarak göstermeniz ve vergi avantajı sağlamanız da mümkündür. İşlerinizin aksamaması için 1996 yılından beri kurumsal taşıma hizmeti veren şirketimizden şaşmayınız.

İşyeri Taşımanın Püf Noktaları

Bir işyeri, bütün çalışma hayatı boyunca, 1 veya 2 kereden fazla taşınmaz. Bu durumda, çalışanlarının da işyerinin taşınması konusunda tecrübeli olması beklenemez. Küçükyalı nakliye firması olarak, çok uzun zamandır içinde bulunduğumuz taşımacılık işinde, sayısız kereler işyeri taşıdığından, bu konuda uzmanlaşmıştır. İşyeri taşımanızın en kolay yolu, Küçükyalı Nakliyatı aramak, ücretsiz keşif hizmetinden yararlanmak, bütün eşyalarınızın paketlenmesini istemek ve taşınmadan sonra yeniden yerleştirilmesini söylemek, ardından da hizmet sonunda faturanızı almaktır. Fiyat farklılıklarına aldanarak, tecrübesiz kişilerce yapılan taşıma işi sonunda beklemediğiniz zararlarla karşılaşmamak için, Küçükyalı Nakliyat’ı seçiniz