Ofis Taşımada Ekonomik Fiyatlar | Küçükyalı Evden Eve Nakliyat-Küçükyalı nakliyat

0(216) 518 02 18

0(532) 544 07 95

Ofis Taşımada Ekonomik Fiyatlar

26 Şubat 2014 tarihinde Hizmetlerimiz kategorisine eklendi.
Ofis Taşımada Ekonomik Fiyatlar

Küçükyalı Ofis – İşyeri Taşıma

Bir işletmemin faaliyetlerine ara vermesinin ne büyük sonuçları olabileceğini bildiğimiz için, Küçükyalı Nakliyat olarak, ofis ve işyeri taşıma konusunda, her zamanki titizliğimizi çok büyük oranda arttırarak çalışmaktayız. İşyerinizi taşımak için, özel organizasyonlar yaparak, çalışmalarına hiç ara vermeden, akşam eski adreste mesaiyi bitirip, sabah yeni adreste mesaiye başlamanızı sağlıyoruz. Küçükyalı Nakliyat, işyerinizin faaliyetine göre, özel ihtiyaçlara cevap verecek ambalaj ürünleri ile paketleme yaparak, hiçbir malzemenizin ve mobilyanızın, bir tek çizik bile almadan yeni adrese yerleştirilmesini sağlayabilen ender şirketlerdendir. Şirket mobilya ve makineleri, demirbaş kayıtlarında yer aldığından, herhangi bir eşyanın zarar görmesi, stopaj kayıtlarını ve demirbaş kayıtlarını geçersiz kılabileceğinden, uzman kadromuz ile özel çalışmalar yaparak, işyerinizi taşıyoruz.

İstanbul Ofis Taşıma Firmaları

Ofis taşıma, işyerine taşıma gibi işler, sektöre yeni girmiş, tecrübesiz ve uzman olmayan kişilerce yapılması halinde, işletmenin faaliyetlerine ara vermesine, zaman ve para kaybetmesine sebep olabilecek kadar ciddi bir iştir. Ofis taşıma, sadece mobilyaların taşınması değildir. Dosya arşivinin, elektronik cihazların, üretim için kullanılan makinelerin de taşınması gerektiğinden, Küçükyalı Nakliyat olarak, bu iş için ayrı bir uzman ekibimiz vardır. Taşınılacak adresten paketlenerek alınan malzemeler, yeni adrese götürüldükten sonra yeniden açılarak yerleştirilmesi süreci boyunca, uzman ekibimiz, sizin bile aklınıza gelmeyecek riskleri önceden engelleyerek, sıfır hata ile işlerini bitirirler. Her türlü izin ve ruhsatı almış olan Küçükyalı evden eve nakliye şirketimiz, işletmenizin ihtiyacı olan faturayı da size sağladığından, gider olarak muhasebeleştirebilirsiniz. Kurumsal hizmete veremeyen şirketler, sigorta da yaptıramadığından, kesinlikle uzak durulmalıdır.

İstanbul Nakliyat Fatura

Bir kamyon ve birkaç taşımacı ile nakliyat işi yapabileceğini düşünen pek çok küçük firma, İstanbul ve çevresinde faaliyet göstermektedir. Önceki yıllarda yaşanan gerçek olaylar göstermiştir ki; verdiği hizmet sonucunda kesilen faturalar, gerçek firmalara ait değildir ve sonraki dönemde hizmet alan şirkete ciddi vergi sorunları olarak geri dönmektedir. 1996 yılından beri hizmet verdiğimiz Küçükyalı Nakliyat şirketimizin, her türlü vergi kayıtları ve ruhsatları bulunmaktadır. Kurumsal taşıma için, riske girmeyiniz, denenmiş olanı yeniden denemeyiniz.

Asansörlü Ofis Taşıma

İşyeri nakliyesi ve ofis taşıma işinde, zaman son derece kısıtlı olduğundan, eşyaların hiçbir şekilde zarar görmeden nakledilmesi gerektiğinden, özel olarak üretilmiş nakliye asansörleri kullanmaktayız. Binanın dışına geçici olarak kurulan bir tür vinç sistemi olan nakliye asansörü sayesinde, en hızlı ve en doğru ofis taşıma hizmetini vermekteyiz.