Küçükyalı Nakliyat Ambalajlama, Paketleme | Küçükyalı Evden Eve Nakliyat-Küçükyalı nakliyat

0(216) 518 02 18

0(532) 544 07 95

Küçükyalı Nakliyat Ambalajlama, Paketleme

19 Mayıs 2016 tarihinde Hizmetlerimiz kategorisine eklendi.
Küçükyalı Nakliyat Ambalajlama, Paketleme

Evden eve taşıma veya ofisten ofise taşıma işlerinde, işin en büyük ve en önemli kısmının taşıma olduğu sanılır. Küçükyalı Nakliyat olarak, 20 yıldır sektörde bulunduğumuz için, en iyi sonuçlarla bitirdiğimiz sayısız işlerin verdiği tecrübe ile biliyoruz ki; işin en önemli kısmı paketleme ve ambalajlamadır. Yanlış paketlenmiş eşyalar, %100 yolda zarar görecektir. Sizin belki de hayatınızda birkaç kez yaşadığınız taşınma işini, 20 yıl boyunca kaç kere yaşadığımızı düşünürseniz, elbette bizim paketlememizin çok daha profesyonel olduğunu göreceksiniz. Sizin belki de gazeteye saracağınız tabakları, biz baloncuklu ambalaj naylonları ile paketleyeceğiz. Siz işyerindeki dosyalarınızı bir klasöre koyup bir kenara bırakacakken, biz hepsini özel bir sıralama yöntemi ile taşıma konteynırlarına yerleştireceğiz. Özetle, paketle işi, nakliye işinin en önemli kısmıdır ve profesyonelce yapılmalıdır.

Ofis Eşyaları Nasıl Paketlenir?

Ofis ve işyeri taşımada, mesai bitimine kadar bir yanda işletme çalışmaları devam ettiğinden, çalışanların ofisi toplaması, son derece büyük karmaşalara sebep olabilmektedir. Yanlış paketleme sebebiyle kırılan faks makineleri, ezilen monitörler, kırılan çalışma koltukları görülmektedir. Küçükyalı evden eve nakliyat olarak bizimle çalışmaya karar verdiğinizde, siz son mesai saatine kadar normal işlerinizi yapmaya devam edersiniz, çalışanlarınız sadece özel eşyalarını alarak çıkarlar. Bir tane yardımcı ve yönlendirici elemanınız bizimle kalır. Uzman elemanlarımız, ofisinize gelerek, en uygun şekilde ve özel sıralama yöntemleri ile eşyaların hepsini paketler ve araca yükler. Gece boyu çalışarak, yeni adrese taşınan malzemeler ve mobilyalar, eski sisteme en yakın şekilde yerleştirilir. Kendi çalışanlarınız sabah yeni adreste, yeni işyerlerinde mesailerine başlarlar.

Mutfak Eşyaları Nasıl Paketlenir?

Mutfak eşyaları, çok fazla sayıda malzeme içerdiğinden, tüm evin toplanması işinin %50’sini oluşturmaktadır. Yapacak çok fazla sayıda işiniz olduğunu düşündüğünüzde, bu kadar uzun bir zamanı mutfak toplamak için harcamak, işlerinizi yavaşlatacaktır. Bu yüzden, Küçükyalı Nakliyat olarak, en son teknoloji ile üretilmiş ambalajlama malzemeleri ile tüm mutfağınızı paketleriz. Mutfak eşyalarındaki bir eksiğin, tüm ailenin refahını etkilediğini bildiğimizden, sıfır kayıp, sıfır kırık ile mutfağınızı taşırız.

Mobilya Ambalajlama

Mobilyalar, ev ve işyerleri için, ciddi yükseklikte ücretler ödenerek sahip olunan ve manevi olarak da değer verilen eşyalar olduğundan, hiçbir riski göze alamayız. Küçükyalı Nakliyat olarak, kanepelerinizi bile ambalajlayarak; ıslanma, yırtılma, delinme, çizilme gibi riskleri ortadan kaldırarak çalışmaktayız. Bize emanet ettiğiniz mobilyalarınız, sizin için ne kadar önemliyse, bizim için de en az o kadar önemlidir.